Go Oyunu - Redka Go Strateji Beceri ve Zeka Oyunu - 32.25 TL + KDV

Hobi & Oyun
 • Go Oyunu - Redka Go Strateji Beceri ve Zeka Oyunu
 • Go Oyunu - Redka Go Strateji Beceri ve Zeka Oyunu
 • Go Oyunu - Redka Go Strateji Beceri ve Zeka Oyunu
 • Go Oyunu - Redka Go Strateji Beceri ve Zeka Oyunu
 • Go Oyunu - Redka Go Strateji Beceri ve Zeka Oyunu

Go Oyunu - Redka Go Strateji Beceri ve Zeka Oyunu

Marka: Redka                                                         Yorumları Oku (0)
Ürün Fiyat:
38.05 TL
Stok Durumu:
Stok Var
Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
  


Kişilerin düşünce sistemleri ve stratejik düşünebilme yetileri dış etkenler aracılığı ile geliştirilebilir. İnsanlar daima düşünce sistemlerini geliştirmek isterler ve bunun için birçok yöntem denerler. Redka Go Akıl Oyunu bu yöntemlerden bir tanesidir. Oyun bir yandan kişinin düşünce sistemini çalıştırırken bir yandan da eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. Go, tahta üzerinde, siyah-beyaz iki farklı taş takımı ile oynanan, iki kişilik, 4000 yıllık bir strateji oyunudur. Oyun, yarattığı stratejik planlama zorunluluğu ve taktik hesaplama hedefi sayesinde kişinin akıl sporu yapmasını sağlar.

Oyunda olasılık hesaplaması, şekil okuma, yeni çözümler üretme ve farklı düşünme gibi birçok zeka işlevi vardır. Oynanışı ve ilerleyişi bakımından zihnin sağ tarafını uyaran oyun, kişilerin fikirlerini rahatça ifade etmesini sağlar. Çünkü zihnin sağ tarafı sezgisel ve şekilleri hızlı kavrayan bir yapıdadır. Zihinsel olarak yoğunlaşmayı sağlayan Go stres seviyesini düşürerek karar verme yetisini güçlendirir. Çocukların zihinsel gelişiminde de büyük önem taşıyan oyun, onlara soyut ve analitik düşünce yetisi kazandırır. Kişilerde denge hissini geliştirir. Zihnin sağ tarafına odaklanan oyun sayesinde kişinin değer yargılara varabilme yeteneği gelişir.

Ürün Faydaları

 • Büyüklere ve küçüklere stratejik düşünebilme yeteneği kazandırır.
 • Olaylara ve durumlara karşı olan bakış açılarını genişleterek kişiye yeni bir bakış açısı kazandırır.
 • Zihni sürekli çalışır halde tutarak akıl sporu yapmayı sağlar.
 • Kişilere düşüncelerini rahatça ifade edebilme yetisi kazandırır.
 • Stres seviyesini düşürür.
 • Çocukların zihinsel gelişiminde ve karakter oluşumunda çok etkilidir.

Teknik Özellikler

 • Oyunda 181 adet siyah ve 180 adet beyaz taş vardır. 
 • 32x32 santimetrelik ahşap üzerine çizilmiş karelerden oluşur.
 • Kesişen 19 yatay ve 19 dikey çizgiye sahiptir.

Yenilikçi Bir Marka

Redka, Türkiye'de birçok ilke ve yeniliğe imza atmış markadır. Kendine özgü üretimleri ile kişilerin el becerilerini, hayal güçlerini, zihinlerini geliştirmeyi hedefleyen marka, kendinden emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Go tahta üzerinde iki farklı renk taş takımıyla oynanan bir strateji oyunudur. Oyunun gerektirdiği stratejik planlama ve tatik hesaplama nedeniyle bir akıl sporudur. Go oyunu olasılıkların çokluğu ve şekil okuma, ayırdetme ve yeni çözümler üretme gereksinimi nedeniyle bir sanattır. 12x12 kareden 32x32 ebadında ahşap üzerine çizilmiş olan Go oyunu siyah siyah ve beyaz taşlardan oluşmaktadır. OYUNUN KAZANDIRDIKLARI Go’da ezberleyerek veya zihninize bilgi tıkarak ilerleme kaydedemezsiniz. Go fikirlerinizi rahatça ifade etmenize imkân tanır. Hesaplama, ezberleme ve mantık yürütme gibi fonksiyonları insan beyninin sol tarafının gerçekleştirdiği söylenir. İnsan beyninin sağ tarafı ise sezgiseldir, şekilleri ve mekânsal ilişkileri kavrar, ayrıca büyük ölçekli görüntülerle alakalı yargılara varılmasını sağlar.

Go da beynin sağ tarafını çalıştırır. Tıbbi bulgular Go’nun zihnin sağ tarafını uyardığını, karar verme yetisini güçlendirdiğini ve stres seviyesini düşürdüğünü göstermektedir. Go oyunu zihinsel olarak yoğunlaşmanıza yardımcı olur, aynı zamanda denge hissinizi geliştirerek değer yargılarına varabilme konusunda kendinizi geliştirmenize olanak sağlar. Çocukların karakterlerini oluşturmalarında oldukça yararlıdır. Soyut ve analitik düşünme yeteneklerini geliştirir.


Go Oyunu - Redka Go Strateji Beceri ve Zeka Oyunu Hobi & OyunRedka

Online alışveriş, son zamanlarda ülkemizde çok fazla ilgi görmeye başlamıştır.

Ülkemizde alışverişin tek online adresi ve en güvenilir alışveriş sitesi olma yolunda ilerleyen hepjet.com, 12 farklı ana kategori yapısıyla binlerce ürünü milyonlarca müşteriye en güvenli şekilde sunmaktadır. Binlerce üye potansiyeline, en iyi ürünleri ve en ilginç ürünleri mümkün olduğunca en uygun fiyatlarla yayınlayıp teslimatını siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz. Türkiye'de bu alanda satış yapan bir çok firmanın arasında kendimizi en iyi duruma getirip başarılarımıza siz değerli müşterilerimizi de ortak ediyoruz. Türkiye'nin hemen hemen her il ve ilçesine, herkese uygun ürünlere ve fiyatlara sahip ürün çeşitliliğimiz ile online alışveriş sayesinde tüm mesafeleri ortadan kaldırmayı başaran hepjet.com birbirinden eğlenceli ve pratik ürünleri ile siz değerli müşterilerimize gereken hizmeti sağlamaktadır.

Online alışveriş siteleri arasında uzun zamandır yer alan hepjet.com, en güvenilir online alışveriş sitesi olan hepjet.com, rahat site kullanımı ile sizlere eşsiz bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Güvenli ödeme sistemlerini, piyasa uygun ödeme koşulları, tüm bankalara özel taksit imkanları, kolay iade şartları, hızlı ödeme yapmanızı sağlayan yazılımlar, kapıda ödeme gibi bir çok hizmeti bünyesinde barındıran hepjet.com, sizler için online alışverişi daha kolay hale getirip alışverişinizi keyifli şekilde yapmanıza olanak tanıyor.

Online Alışveriş Kategorileri

Online alışveriş sitemizde; Ev ve Bahçe Ürünleri, Teknoloji Ürünleri, Kişisel Bakım Ürünleri, Hobi & Eğlence & Hediyelik Ürünler, Anne & Bebek & Çocuk Ürünleri, Giyim Ürünleri, Evcil Hayvan, Spor ve Sağlık Ürünleri, Kırtasiye Ürünleri, Yapı Tadilat ve OrganikApşap Ürünleri kategorileri yer almaktadır.

Tüm Kategoriler

Ev ve Bahçe Ürünleri; evinizi ve yaşam tarzınızı değiştirecek, size daha mutlu olacağınız ve güncel hayatınızda yaptığınız işlerin çoğunu daha pratik yapma şansını sizlere verecektir. Ev ve Yaşam denildiğinde akıllara gelen ilk ürün grupları dekorasyon ve aydınlatma, yapı market ve bahçe, banyo ve ev gereçleri, mutfak gereçleri, pastacılık malzemeleri, ev düzenleyicileri gibi bir çok grup gelebilir. Tüm taleplerinizi karşılayacak olan bu kategoride tüm ürünlerde kapıda ödeme imkanı mevcut. Üstelik en uygun ve en ucuz dekorasyon ürünlerine, hatta tüm ev gereçlerine hepjet.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Tüm ürünlerimizdeki ücretsiz kargo fırsatından faydalanmanın tam zamanı olduğunu hatırlatmanında faydası var.

Teknoloji Ürünleri; bizim hayatımızda bir çok şeyi kolaylaştıran ürünlerdir. Yaşamınızı kolaylaştıran ürünlerin hepsi bu kategoride yer almaktadır.  

Mağazalarımız

Tüm Pazar Yerlerinde Müşteri Memnuniyetini Önemseyerek Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Alışverişe Devam Et Sepeti Boşalt Sepete Git