İnce Uçlu Kalem Faber Castell Versatil 0.7 MM ECON 1343 - 9.62 TL + KDV

3 AL 2 ÖDE
  • İnce Uçlu Kalem Faber Castell Versatil 0.7 MM ECON 1343
  • İnce Uçlu Kalem Faber Castell Versatil 0.7 MM ECON 1343
  • İnce Uçlu Kalem Faber Castell Versatil 0.7 MM ECON 1343
  • İnce Uçlu Kalem Faber Castell Versatil 0.7 MM ECON 1343
  • İnce Uçlu Kalem Faber Castell Versatil 0.7 MM ECON 1343

İnce Uçlu Kalem Faber Castell Versatil 0.7 MM ECON 1343

Marka: Faber Castell                                                         Yorumları Oku (8)
Ürün Fiyat:
11.35 TL
Stok Durumu:
Stok Var
Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
  

Ürünü Paylaş:

ÜCRETSİZ KARGO

AYNI GÜN KARGO

(SAAT 16:00 'YA KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR)

% 100 FATURALI ÜRÜN

SÜPER HIZLI KARGO

 

 

Kırtasiye gereçleri içerisinde kurşun kalemler en yüksek tüketim oranına sahip olarak önemli bir yer tutuyor. Gerek okul döneminde gerekse yaşamın diğer safhalarında sıklıkla kullanılıyor. Dolayısıyla kurşun kalemin herkesin yaşamında, ama özellikle de öğrencilerin hayatında önemli bir yeri var.

 

Faber-Castell Econ 1343 Versatil 0.7 mm (5081134310) kurşun kalem, bu ihtiyacı en pratik şekilde sağlayan bir ürün. İyi bir kurşun kalemden tüm beklenenleri karşılamakla kalmıyor, kalemtıraş ile açılan kurşun kalemlere nispeten pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. Sağladığı pratik faydalar ve kolaylıklar sebebiyle hem öğrenciler hem de anne ve babalar tarafından tercih ediliyor. Faber Castell’in 0,7 mm uçlu otomatik kurşun kalemi tüm özellikleri ve teknolojisi ile beğeni topluyor. 

Faber-Castell Econ 1343 Versatil 0,7 mm uçlu otomatik kurşun kalem, kaliteli ve pratik yapısı sayesinde özellikle ders esnasında öğrencilere büyük kolaylık sağlıyor. Otomatik olarak ucu yenilenen bir ürün olmasından dolayı kalemtıraş ile kalem ucu açma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.  Kaliteli Versatil 0,7 uçları yazarak eksilirken, kaliteli malzemeden üretilmiş olduğu için kolay kolay kırılmıyor ve dolayısıyla israf olmuyor. Dışta kalan 0,7 mm uçlar bitene kadar kullanılabiliyor. Uç kısım kullanılarak tükendiğinde, kalemin tepesinde bulunan kısımdan bastırılarak, gerektiği kadar ucun yine dışarı çıkması sağlanıyor. 0,7 mm uç kalınlığı, çocukların rahat kullanımları açısından ideal bir kalınlığa işaret ediyor. Öğrenciler bu kalınlık ölçüsündeki uçlarla yazılarını hem rahat hem de güzel ve estetik bir biçimde yazabiliyorlar. Yazıyı öğrenmeye çalışan minik öğrenciler de yazma pratiklerini rahatlıkla geliştirebiliyor. 


Faber-Castell mekanik kurşun kalem, üçgen yapıda bir gövdeye sahip. Özel üçgen tasarımı sayesinde hem farklı, şık bir görünüm sergiliyor, hem de ergonomik bir kalem olarak elde kolay kavranıyor. Yazı yazarken tutuş kolaylığı sağlıyor. Ergonomik üçgen gövdesi bilhassa öğrenciler tarafından çok beğeniliyor ve derslerde avantaj getiriyor. Faber-Castell Econ Versatil 0,7 mm mekanik kurşun kalemin metalik olan uç kısmı içeri girebiliyor. Böylece daha güvenli ve bozulmayan bir mekanizmayı örnekliyor. Ürünün tepe kısmında ve kapak içinde silgisi bulunuyor.

 

Kendi bünyesinde ayrı bir silgi kısmı barındırmasından ötürü, yazım esnasında el altında silgi bulundurma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor ve iki işlevi bir arada yerine getiriyor. Faber-Castell  0,7 mekanik kalem ile yazı yazarken, silme ihtiyacı ortaya çıktığında kalemi elden bırakmadan, sadece kalemin tepe kısmını baş aşağı getirerek silmek mümkün oluyor. Not tutarken hızlı davranmak durumunda olan öğrenci için, böylece konfor ortaya çıkıyor. Ürünün silgisi kapaklı haznede bulunuyor ve uzun süre kullanılabiliyor. Faber-Castell Econ Versatil’in çocukların, öğrencilerin zevkine hitap eden

farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Kullanıcı pembe, açık mavi, açık mor, beyaz, kırmızı, lacivert ve siyah olarak yedi renk seçeneği içerisinden dilediğini tercih edebiliyor. 

 

 

 

Siz de kırtasiye malzemeleriniz arasına Faber-Castell Econ Versatil 0,7 mm uçlu mekanik kalemi katarak, her zaman elinizin altında bulunacak en pratik yazı gerecine kavuşabilirsiniz.

 

Kalemtıraş ile kalem açmaya gerek kalmadan, silgisini rahatlıkla kullanarak, kırılmayan, eskimeyen bir kalem ile yazı yazmanın keyfine varabilirsiniz. Uzun bir kullanım ömrü sunan, son derece ekonomik ve mükemmel fiyat, fayda, kalite dengesi ile tüketiciyi memnun eden ürün sayesinde yazı yazmanın gerçek keyfine varabilirsiniz.

 

Renk renk versatil mekanik kalemler ile çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Dersleri esnasında daha pratik bir kullanım olanağı elde etmelerini sağlayabilir, öğrenim koşullarına konfor katabilirsiniz. Öğrencilik çağındaki çocuklarınıza Faber-Castell mekanik kalemi hediye ederek, onların motivasyonlarına ve başarılarına katkıda bulunabilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri

·         0.7 mm uç

·         Ergonomik üçgen gövde

·         Kapak içinde silgi

·         İçeri girebilen metal uç kısım

·         7 renk seçeneği: Pembe, açık mavi, açık mor, beyaz, kırmızı, lacivert, siyah


 Mağazalarımız

Tüm Pazar Yerlerinde Müşteri Memnuniyetini Önemseyerek Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Alışverişe Devam Et Sepeti Boşalt Sepete Git