Reversi Oyunu - Redka Ahşap Reversi Zeka Mantık Strateji Oyunu - 32.25 TL + KDV

Hobi & Oyun
 • Reversi Oyunu - Redka Ahşap Reversi Zeka Mantık Strateji Oyunu
 • Reversi Oyunu - Redka Ahşap Reversi Zeka Mantık Strateji Oyunu
 • Reversi Oyunu - Redka Ahşap Reversi Zeka Mantık Strateji Oyunu
 • Reversi Oyunu - Redka Ahşap Reversi Zeka Mantık Strateji Oyunu
 • Reversi Oyunu - Redka Ahşap Reversi Zeka Mantık Strateji Oyunu

Reversi Oyunu - Redka Ahşap Reversi Zeka Mantık Strateji Oyunu

Marka: Redka                                                         Yorumları Oku (0)
Ürün Fiyat:
38.05 TL
Stok Durumu:
Stok Var
Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
  


Redka Reversi

2 kişilik strateji oyunu olan Reversi, 8x8 kare ahşap oyun zemininde oynanıyor. Toplam 64 adet siyah beyaz plastik taşlar ile oynanan oyun, çocuklar başta olmak üzere yetişkinler tarafından da oldukça seviliyor. 6 yaş üzeri çocukların zeka gelişimine olumlu etkileri ile bilinen Redka Reversi strateji oyunu, eğitim bilimciler tarafından da tavsiye ediliyor. Basit kuralları ile kolay öğrenilen strateji oyunu, oyunculara eğlenceli vakit geçirtirken düşünmeye de sevk ediyor.

 

Ürün Faydaları

 • Zihin jimnastiği sağlayarak çocuk ve gençlerin zihinsel gelişimine katkıda bulunuyor.
 • Zamanı verimli kullanmayı öğretiyor.
 • Mantık yürütme ve sonraki hamleleri tahmin etme becerisi kazandırıyor.
 • Dikkat gerektiren strateji oyunu odaklanma becerisini geliştiriyor.
 • Basit kuralları ile kolay öğreniliyor.

 

Ek Özellikler

 • Strateji oyunu
 • 8x8 kare ahşap oyun zemini
 • 64 adet siyah ve beyaz renklerden oluşan plastik oyun taşları
 • 2 kişilik
 • 6+ yaş için uygun

 

Marka Hakkında

Redka Akıl Oyunları markası, eğitici ve öğretici oyunlar alanında Türkiye’de faaliyet gösteren yerli bir marka. Çocukların ve gençlerin zeka gelişimine, el becerilerine ve hayal dünyalarına fayda sağlayan oyun ve eğitici materyaller üretmektiyor.

 

Eğlenceli Strateji Oyunu Reversi

Eğlenirken düşünme, mantık yürütme ve sabretmeyi öğreten Redka Reversi strateji oyunu, iki kişi arasında oynanıyor. Oyun materyallerini, 64 kareden oluşan oyun tahtası ve 64 adet, bir tarafı beyaz bir tarafı siyah renkli taşlar oluşturuyor. Karşılıklı oynanan oyunda her oyunca oyuna 32 adet taş ile başlıyor. Başlangıçta oyun tahtasına 4 adet taş konuluyor. Ardından sırası gelen oyuncu, kendi taşlarını rakip oyuncunun taşının yanına yerleştirerek kuşatmaya başlıyor. Oyuncu, oyunu doğru hamlelerle ilerletirse, iki aynı renk arasında kalan diğer rengi kendi rengine dönüştürme hakkı kazanıyor. Her bir oyuncu, tahta üzerinde kendi rengindeki taş sayısını artırmayı hedefliyor. Oyun sonunda en çok taşı bulunan oyuncu, oyunu kazanmış oluyor.

 

Kutu İçeriği : 32X32 cm Ebatlarında, 8 mm kalınlığında ahşap zemin.


reversi oyna reversi satın al reversi ahşap reversi ahşap oyunu reversi ahşap satın al reversi ahşap fiyatlarıReversi Oyunu - Redka Ahşap Reversi Zeka Mantık Strateji OyunuHobi & OyunRedka

Online alışveriş, son zamanlarda ülkemizde çok fazla ilgi görmeye başlamıştır.

Ülkemizde alışverişin tek online adresi ve en güvenilir alışveriş sitesi olma yolunda ilerleyen hepjet.com, 12 farklı ana kategori yapısıyla binlerce ürünü milyonlarca müşteriye en güvenli şekilde sunmaktadır. Binlerce üye potansiyeline, en iyi ürünleri ve en ilginç ürünleri mümkün olduğunca en uygun fiyatlarla yayınlayıp teslimatını siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz. Türkiye'de bu alanda satış yapan bir çok firmanın arasında kendimizi en iyi duruma getirip başarılarımıza siz değerli müşterilerimizi de ortak ediyoruz. Türkiye'nin hemen hemen her il ve ilçesine, herkese uygun ürünlere ve fiyatlara sahip ürün çeşitliliğimiz ile online alışveriş sayesinde tüm mesafeleri ortadan kaldırmayı başaran hepjet.com birbirinden eğlenceli ve pratik ürünleri ile siz değerli müşterilerimize gereken hizmeti sağlamaktadır.

Online alışveriş siteleri arasında uzun zamandır yer alan hepjet.com, en güvenilir online alışveriş sitesi olan hepjet.com, rahat site kullanımı ile sizlere eşsiz bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Güvenli ödeme sistemlerini, piyasa uygun ödeme koşulları, tüm bankalara özel taksit imkanları, kolay iade şartları, hızlı ödeme yapmanızı sağlayan yazılımlar, kapıda ödeme gibi bir çok hizmeti bünyesinde barındıran hepjet.com, sizler için online alışverişi daha kolay hale getirip alışverişinizi keyifli şekilde yapmanıza olanak tanıyor.

Online Alışveriş Kategorileri

Online alışveriş sitemizde; Ev ve Bahçe Ürünleri, Teknoloji Ürünleri, Kişisel Bakım Ürünleri, Hobi & Eğlence & Hediyelik Ürünler, Anne & Bebek & Çocuk Ürünleri, Giyim Ürünleri, Evcil Hayvan, Spor ve Sağlık Ürünleri, Kırtasiye Ürünleri, Yapı Tadilat ve OrganikApşap Ürünleri kategorileri yer almaktadır.

Tüm Kategoriler

Ev ve Bahçe Ürünleri; evinizi ve yaşam tarzınızı değiştirecek, size daha mutlu olacağınız ve güncel hayatınızda yaptığınız işlerin çoğunu daha pratik yapma şansını sizlere verecektir. Ev ve Yaşam denildiğinde akıllara gelen ilk ürün grupları dekorasyon ve aydınlatma, yapı market ve bahçe, banyo ve ev gereçleri, mutfak gereçleri, pastacılık malzemeleri, ev düzenleyicileri gibi bir çok grup gelebilir. Tüm taleplerinizi karşılayacak olan bu kategoride tüm ürünlerde kapıda ödeme imkanı mevcut. Üstelik en uygun ve en ucuz dekorasyon ürünlerine, hatta tüm ev gereçlerine hepjet.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Tüm ürünlerimizdeki ücretsiz kargo fırsatından faydalanmanın tam zamanı olduğunu hatırlatmanında faydası var.

Teknoloji Ürünleri; bizim hayatımızda bir çok şeyi kolaylaştıran ürünlerdir. Yaşamınızı kolaylaştıran ürünlerin hepsi bu kategoride yer almaktadır.  

Mağazalarımız

Tüm Pazar Yerlerinde Müşteri Memnuniyetini Önemseyerek Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Alışverişe Devam Et Sepeti Boşalt Sepete Git